Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736 239 179
cprhranice@ado.cz

MENU

Pro rodiče

Setkání pro rodiče. Budeme v biblických příbězích a Ježíšových podobenstvích hledat  inspiraci pro výchovu našich dětí.

Zveme děti i jejich rodiče na pravidelné setkávání v odpoledním spolčátku BENJAMÍNEK, které se bude konat každé sudé úterý od 16 hodin na faře v Hranicích. Předpokládané ukončení v 18 hodin.

V blízkém Lipníku nad Bečvou funguje pod hlavičkou CPR Jiteřnka také klub maminek. V současné době se maminky dopoledne neschází, ale organizují některé akce ve farnosti a setkávají se ve "farní kavárně" po mši svaté v neděli.

Možná patříte také mezi rodiče, kteří se snaží být zodpovědní, chápající, kteří chtějí pro své děti to nejlepší, ale přesto se občas dostáváte do situací, které neumíte řešit "správně". Možná se také ptáte: "A co mám tedy dělat? Nabízíme vám naše kurzy:

Číst dál

Podkategorie

Maminky na RD se scházejí 2x týdně v Klubu maminek. Pro děti je připraven také program: říkanky, písničky, loutkové divadlo, cvičení.

 

Kurz Klíč ke zdravým vztahům s dětmi, který byl plánován v Lipníku nad Bečvou od 15. února, byl pro malou účast zrušen!!! Nahradí jej kurz v Hranicích, který začne v květnu. Bližší informace uveřejníme.

Pořádáme i další vzdělávací programy pro rodiče:

  • rodičovské skupiny (nejen) pro absolventy kursu efektivního rodičovství, kde si mohou rodiče upevnit své znalosti a návyky z kursu a předat své zkušenosti s výchovou.
  • besedy s odborníky, psychology na témata týkající se vztahů v rodinách a výchovy dětí.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Časopis IN

GIVT

 logo givt

2023 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz