Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736 239 179
cprhranice@ado.cz

MENU

Pro děti

V neděli 22. ledna od 14.30 proběhne dětský karneval v DDM v Hranicích (Galašova ul.)

Zveme všechny děti na faru v Hranicích v úterý 31. května na soutěžní odpoledne na oslavu Dne dětí.

Milé děti, milí rodiče,

nabízíme ke stažení sešitek od P. Václava Fojtíka, ve kterém najdete na každou neděli zajímavé zamyšlení. Brožurka vám může pomoci přiblížit se během nového školního roku zase o kousek blíž k Pánu Bohu. 

Zveme děti i jejich rodiče na pravidelné setkávání v odpoledním spolčátku BENJAMÍNEK, které se bude konat každé sudé úterý od 16 hodin na faře v Hranicích. Předpokládané ukončení v 18 hodin.

Setkávání dětí - účastníků našich příměstských táborů. Uvítáme ovšem mezi sebou i další děti.

Podkategorie

O prázdninách připravujeme pro děti školního věku oblíbené Příměstské tábory

Jedná se vždy o týdenní program od 8 do 15 hodin. Začínáme mší svatou. Poté je na faře malá svačinka a následuje dopolední program venku, na hřišti nebo v přírodě. Oběd je zajištěn také na faře. Odpolední program je většinou tvořivý.  Součástí tábora bývá koupání na plovárně, výlet do Teplic n. B. apod. Program je většinou motivován celotáborovou hrou na různá témata, např.  Putování s Cyrilem a Metodějem, Čeští svatí, muzicírování se Sv. Cecílií, pilování statečnosti s Johankou z Arku, Cesta kolem světa, Ježíšova podobenství. Také jsme se vydali na cestu z Egypta do zaslíbené země nebo jsme putovali do Fátimy. Loni děti vykonaly Misijní cestu po pěti světadílech a také se snažili poznat dobu Karla IV a stará řemesla v tématu Tajemství Karlova mostu

Tento program se neobejde bez pomoci dobrovolníků. V případě zájmu o tuto práci nás kontaktujte na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 736239179.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Časopis IN

GIVT

 logo givt

2023 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz