Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736239179
cprhranice@ado.cz

MENU

Národní Týden Manželství

Národní týden manželství vznikl v roce 1996 ve Velké Británii, v roce 2007 se poprvé konal v ČR a v současné době se připravuje ve více než dvaceti dalších zemích světa. Cílem akce je posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství a též motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství. Kromě ČR se k iniciativě připojily další země, např. Austrálie, Belgie, Irská republika, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Rumunsko, Slovensko, Severní Irsko, Švýcarsko, Polsko a USA.  Partnery NTM v ČR jsou Síť mateřských center, Společnost pro podporu rodiny, Etické fórum ČR, Asociace manželských poradců, nakladatelství Návrat domů, ACET, Českomoravská asociace Klubů dvojčat a vícerčat, Asociace center pro rodinu a další organizace. Svou podporu iniciativě vyjádřila i Česká evangelikální aliance a Ekumenická rada církví.

Cíle NTM:

  • posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství
  • motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství
  • propagovat programy i iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů v České republice.

Zveme vás na online setkání s manželi Smékalovými v rámci Národního týdne manželství 2021.

V rámci Národního týdne manželství 2021 vás srdečně zveme na online webinář, který je vedený manželi Smékalovými na téma: O manželství a dětech aneb plaveme v tom s vámi.

Na odkazu níže je seznam knih, které jsou doporučeny na webu manzelstvi.cz.

Využijte NTM k přečtení některé z nich či jiné, co Vás již dříve zaujala :-). Napište nám svoje tipy :-)

seznam

Zeptali jsme se některých manželských dvojic, které mají dlouheleté zkušenosti s prací s manželskými dvojicemi, co považují za 5 největších zabijáků vztahu:

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Časopis IN

GIVT

 logo givt

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz