Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736239179
cprhranice@ado.cz

MENU

Arcibiskupství olomoucké a Cyrilometodějská teologická fakulta Univerzity Palackého společně nabízejí duchovní a psychoterapeutickou pomoc na telefonu – všem, kdo v čase epidemie potřebují podporu nebo povzbuzení.

Na každého působí izolace jinak a v této době obzvláště je vhodné využít duchovní a psychologickou pomoc.

Koordinátor poradenství v olomoucké arcidiecézi je Marcela Řezníčková, její číslo je 605 274 915 (od 9 do 16 hod.). Další poradenství je možno domluvit po e-mailu na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na této adrese https://www.ado.cz/2020/03/17/duchovni-a-psychoterapeuticka-pomoc-na-telefonu/ máte telefonické kontakty na kněze, řeholnice, psychoterapeuty, psychology zaměřené na různé oblasti duchovní a psychologické pomoci.

Zde http://www.rodinnyzivot.cz/?q=node/19 jsou tipy, jak si poradit se stresem v aktuální situaci + kontakty speciálně pro olomouckou arcidiecézi. Je tu i nabídka e-mailového poradenství MUDr. Jitky Krausové.

Věříme, že vám tipy na dané odborníky přes duchovní život i psychiku pomůžou a nebojte se dané nabídky využít. Je tu právě pro vás.

 

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Časopis IN

GIVT

 logo givt

2021 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz