Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736239179
cprhranice@ado.cz

Setkání pro ženy

1x za 4-6 týdnů jsou ženy zvány na Setkání pro ženy s různými tématy, které ženy zajímají. Probíhají v pondělí nebo ve čtvrtek od 17 nebo 17.30 hodin na faře v Hranicích. Nejbližší Setkání pro ženy proběhne ve čtvrtek 11. května 2017.

Tato setkání připravuje Mgr. Irena Smékalová. Občas se v tématech střídá s Mgr. Marií Kaňovskou či jinými lektory. Na jaře roku 2016 vedl Setkání pro ženy manžel Irenky Mgr. Petr Smékal. Jeho setkání jsou věnována besedám o mužích pro ženy a probíhají pouze v pondělí. Více o manželích Smékalových najdete na jejich stránkách smekalovi.cz. V říjnu a na jaře proběhlo setkání s Mgr. Milenou Rosovou. Mgr. Milena Rosová žije v Opavě a pracuje po celé ČR. Školení a proškolování v oblasti komunikace a sebepoznání se věnuje 16 let. Je akreditovanou lektorkou GPOP (Golden Profiler of Personality).

Všechna Setkání se platí a je nutno se přihlásit!!!

Nejbližší Setkání pro ženy proběhne ve čtvrtek 27. dubna 2017. Petr Smékal opět promluví o mužích - tentokrát na téma "Mužská intimita". Hlaste se nejpozději do 10. května 2017

setkání pro ženy květěn 2017

 

 

 

 

 

2018 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz